Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megvenni érné meg jobban ezt...

Megvenni érné meg jobban ezt a könyvet, vagy lefénymásolni, kinyomtatni?

Figyelt kérdés

Van egy könyv, 100 oldalas, gyakorlatilag csak színes képek vannak benne, semmi szöveg. 3000 forint lenne kb megvenni, ehhez még jön szállítási költség, ami nem tudom mennyi.

Ismerősömnek viszont meg van a könyv, le tudnám fénymásolni, plusz megtaláltam neten is, szóval kinyomtatni is tudnám. Ahhoz viszont nem értek, hogy megállapítsam, melyikből jönnék ki olcsóbban. Tehát 100 oldal, tele színes képekkel 3000 forintért megvenni, vagy fénymásolni/nyomtatni?

A nyomtatós boltokban általában nagy hasznot tesznek rá, szóval ott lehet h nem érné meg megcsinálni, de van itthon nyomtatóm, itthon is meg tudnám csinálni, de nem tudom mennyire enné a festéket...


2014. szept. 26. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább vedd meg, nem lesz olyan szép az eredmény, ha nem profi nyomda csinálja.
2014. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nyomtatsz mindenképpen drágábban jössz ki belőle (festék+papír)
2014. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Közben számolgattam, és én is erre jutottam.

Az a baj, hogy igazából ezt nem is nekem kellene állnom, hanem a munkáltatómnak... (Gyógypedagógus vagyok és a gyerekek fejlesztéséhez kell a könyv, elvileg minden ilyet fizetnek, gyakorlatilag nem, mert nincs rá keret... én meg vegyem meg saját pénzből)

2014. szept. 26. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!