Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki segít nekem a Pay...

Valaki segít nekem a Pay Pallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy tényleg van ilyen h regisztrációnál levon a bankszámláról 400 Ft-ot, majd ha igazolod h az a te kártyád akkor visszakapod a pénzt?

2014. szept. 21. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
paypalra való regisztrálásnál nem kell megadni kártyát. ha már regisztráltál és úgy gondolom hogy hozzácsatolsz egy kártyát az accountodhoz, akkor terhelnek 400 forintra, és a számlatörténetben a terhelés mellet lesz egy kód, amit majd megadsz paypalen, és onnantól kezdve hitelesítve van a kártyád és tudod használni. első paypales vásárlásnál jóváírják
2014. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző is leírta, így lesz teljes a regisztráció.

Megadhatom más bankszámláját és el is tudnák vinni a pénzt.

De az a más, nem fogja visszaküldeni a kódot, mert azt se tudja miről van szó. Így nem tudsz más bankszámlájáról vásárolni.

Megadsz egy bankszámlát, arról a számláról emelnek le próbaképpen egy összeget, ezzel igazolódik, hogy létező a bankszámla, és ha TE visszaküldöd a kódot válik teljessé, hogy a TIED.

Így komplett az account. A pénzt jóváírják.

2014. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem muszáj megerősíteni a kártyát.

Én vagy 1 évig használtam megerősítés nélkül.

Ennek annyi a hátránya, hogy évi kb 100k fizethető csak így.

2014. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!