Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » TP-LINK wifi routert lehet...

TP-LINK wifi routert lehet használni tablethez?

Figyelt kérdés
Eddig mobilnetről neteztem tableten otthon..gépünk már egy ideje nincs. Nincs semmien internet beköttetve meg semmi. Mivel én vidéki vagyok ezért itt nagyon lassú az internet..ée csak TP-LINK wifi routert birok szerezni...így birom használni a tabletemhez?

2014. szept. 16. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs net akkor wifi router se kell mert nincs mit neki megosztani.
2014. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 reptoid tudós 2 ***** válasza:
Debrecen is vidék, és mégis van gigabites internet.
2014. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Ha nincs internet előfizetésed, akkor interneted is se lesz. A routert arra találták ki, hogy meglévő előfizetésedet elossza vezetéken és Wi-Fi -n. Magyarul a router internet nélkül csak egy darab vas meg műanyag.


Az hogy vidéki vagy, még nem zárja ki, hogy semmilyen lehetőség nincs. Én is csak egy koszos 1500 fős faluba lakok a keleti határnál. Az infrastruktúra egy nagy nulla, de már itt is elérhető a 20 megabites ADSL minden háztartásban. Vidéken sok helyen van pl. Mikrohullámú internet is, a semminél az is jobb. Érdeklődni kell (pl szomszédoktól), hogy ők mit használnak.


Routert csak az után vegyél, miután tudod milyen interneted lesz.

2014. szept. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!