Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megmenteni a...

Hogyan tudom megmenteni a microSD kártyám?

Figyelt kérdés
Van egy 16GB-os microSD-m, de semelyik eszközöm nem tudja beolvasni, miután egy hangfelvétel készítése után tönkrement. Adatot menteni róla vagy magát a kártyát megjavítani hogyan lehetne?
2014. szept. 4. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha nagyon értékes adataid voltak rajta busás ár ellenében foglalkoznak adat visszaállítással jó pár helyen. De csak annyit tehetsz, hogy szomorúan kidobod a kukába.
2014. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd el az SD kartyat a kegkozelebbi telefon szervizbe, majd ott elmondjak
2014. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

GetDataBack programmal felderíteni, lát-e rajta valamit.

Ha igen, küldd rá, derítse fel, mit talált.

Ha szerencséd van, meglesz minden, a lementéshez kódot kér, de akkor legalább tudod, ott van az anyag.

2014. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondolom a szoftverek nem jók, mert mint említettem, nem érzékelik az eszközök a kártyát. Mintha ott se lenne
2014. szept. 4. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valamire a legkisebb esélyt is látom, akkor nem gondolkozom, cselekszem.

Legfeljebb később szomorúan konstatálom, hogy nem jött be, de nem voltam tétlen!

Telepítsd a MiniToolPartizionWizardot és próbáld azzal.

De nagyon nézd meg, nehogy jó és érvényes meghajtót bánts.

Figyelmesen!

2014. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!