Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pay playre regsiztráltam és...

Évi89 kérdése:

Pay playre regsiztráltam és hozzá akartam csatolni a bankkártya számomat de valamiért sárga felkijáltójelet ír ki nem tudom miért valószínű hogy azért mert nincs rajta egyenleg?

Figyelt kérdés
ja és úgy nem lehet hogy nem adom meg a bankártya dataimat csak simán utalok a pay play-es számlámra pénzt ???????

2014. szept. 2. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyenleget nem ellenőrzi,csak a kártya valódiságát.

Regisztráció után von le némi pénzt(próba)de vissza is utalja.

2014. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja akkor nyilván azért nem volt jo a regisztrálás mert a kártya full üres majd ha jön a fizu akkor lesz rajta akkro próbáljam meg megint ???
2014. szept. 3. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg az is számít elfogadja e a kártyád típusát a regisztrációnál.
2014. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mégegyszer megkérdezem kell egyenlegnek lennie a bankártyán a regisztráláshoz hogy a 400at levonja ??? vagy anélkül is lehet ?????????????
2014. szept. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!