Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire biztonsagosak a...

Mennyire biztonsagosak a kicsit oregebb hosszabitok?

Figyelt kérdés

Van egy legalabb 8, denlehet tobb eves ABL SURSUM hosszabbitom, meg nem volt vele bajom, de nem tudom mennyire biztonsagos, nem a legujabb darab.

Van egy masik feher eloszto is, es neha, amikor beledugok az egyik csatlakozoba pl. egy lampat, akkor neha kékes feny jelenik meg. Ezen kivul nem lattam semmi kulonoset. Ez normalis, vagy hibas lehet?


2014. aug. 30. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ezt a kék fényt a fél éve vásárolt hosszabbítóm is profukálja ha bedugok valamit...szerintem teljesen normális dolog :)
2014. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kékes fény normális, bár inkább kihúzásnál gyakoribb. Annyit tesz, hogy áthúzott a levegőn az áram, ezt megcsinálja neked egy csillivilli millió forintos aranyozott hosszabbítóval is.
2014. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem sérült a szigetelés rajta, illetve a szigetelő réteg öregségéből adódóan nem töredezik, akkor nincs gond.
2014. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!