Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vennétek...

Milyen laptopot vennétek 200k-s keretből?

Figyelt kérdés
Játékokra,videóvágásra,netezésre. Egyszóval sok mindenre használnám nem csak egy dologra.
2014. aug. 26. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

videóvágásra csak osx

egy használt macbook pro-t vennék

2014. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lenovo thinkpad
2014. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bahahah, kérem, ne kezdjük itt is a Mac-es vallási hülyeséget. egy 200 rugós használt Macbookon többet fogja nézni a strandlabdát a szerencsétlen, mint a videót, amit vág. Tudom, vágtam én eleget Final Cuton, Aviden, Premiere-en és minden más istenverésén is... Én konkrétum nélkül egy jóféle i7-es procis laptopot vennék egy tisztességes videokártyával, mert ezeket nem lehet később cserélni (legalábbis durva beavatkozás nélkül nem), minden mást meg igen, később vehetsz bele SSD-t meg még memóriát 32 gigáig, ha kell. Ha meg játszol, akkor egyértelműen "pc" laptop, mert ha windowst húzol egy macre, akkor minek van mac-ed, anélkül meg mintegy 98 játék van összesen, amivel játszani tudsz, aztán viszontlátás. Minél durvább proci, minél durvább videokártya, az a lényeg.
2014. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
sok fogalmad nincs a dologról de azért osszad az észt
2014. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!