Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Játszik valaki androidon The...

Játszik valaki androidon The Simpsons Tapped Out játékot, miként lehet fánkot gyarapítani valós pénzköltség nélkül?

Figyelt kérdés
Simpsons, Tapped, Out, android, google, play játék, mobiltelefon, tablet, táblagép,

2014. aug. 25. 23:17
 1/3 A kérdező kommentje:

Kissé fáradt vagyok, a kérdéshez írtam e a keresőszavakat :-)

Kezdő vagyok a játékban, angolul sem tudok, de tetszik. Elfogadnék némi segítséget.

2014. aug. 25. 23:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem játszok vele, de ha online játék (folyamatos internetkapcsolatot igényel), akkor 99%, hogy sehogy, még root-tal se.

Ha nem online, akkor GameKiller, Freedom kombóval próbálkoznék, valamelyik csak beválik.

2014. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vannak különféle hackelt verziók a google-ben kell rájuk keresni ;) Pl.:The Simpsons Tapped Out (jelenlegi verzió) mod money. Az a hátrányuk hogy manuálisan kell frissíteni tehát ha kijön egy újabb verzió nem lehet a gooleplayból hanem ugyanezt el kell játszani minden verzió kijövetelénél..:)
2014. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!