Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretem a zenét, ezért...

Szeretem a zenét, ezért muszáj valami fülest vennem. Eddig 2-re gondoltam. Melyik jobb? Soundmagic vagy Brainwavz?

Figyelt kérdés

Soundmagic E10 vagy Brainwavz M4?

Csak füles érdekel. Fejhallgatóval kíméljetek! Mindkettőről csak is pozitív véleménnyel vannak. Telefon mellé venném.

Napi használat( csak ha utazok vagy sétálok akkor használnám)

Egy kicsit hajlok a Soundmagic felé mert volt egy E18-asom és 3 és fél évet használtam, mert benne maradt a táskámban és anyám kimosta. Kitűnő hangzása volt. De most nagyban gondolkodom. Szóval a kérdés adott Soundmagic E10 vagy Brainwavz M4? Akinek megvan az egyik legalább kéremszépen írjon véleményt róla! Zöld megy minden normális válaszért!



2014. aug. 7. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából egyiket sem ismerem legalábbis névről, de ha már volt egy soundmagic-od ami jól működött jó hangzással akkor vegyél most is soundmagic-ot. Ez lenne a véleményem.

Sok sikert a választáshoz, remélem segíthattem. :)

2014. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon jó,de a Soundmagic egy kicsit jobb :D
2014. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!