Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy működik ez az áramkör?

Hogy működik ez az áramkör?

Figyelt kérdés

[link]

Nem nagyon tudok angolul, pár részletet egy kis kiegészítéssel írjatok le légy szíves.



2014. aug. 7. 18:10
 1/3 Trafó1 ***** válasza:
Szerintem a csávó szellemirtónak képzeli magát, szerény tudásom szerint ez egy három lépcsős erősítő ami egy ledet működtet, az antenna összeszed valamilyen kóbor elektromos jeleket amik eredhetnek bármilyen elektromos berendezéstől vagy rádiótól és azt erősíti fel mire a led villogni kezd, erre a muksó azt hiszi szellemek jeleit fogta, ezt fejelte meg azzal, hogy lassú exponálás mellett rángatta a sötétben a labdával beborított ledet mire szép csíkos felvételei lettek. Szerintem ne szánj neki túl sok figyelmet.
2014. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, én így ismerem. Semmi extra nincs benne. Ha valahol erősebb a szórt elektromos tér, bejelez.

2014. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 ez tetszett :)

#2 köszi a linket

2014. aug. 9. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!