Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Cubase 7-esben felvételhez...

Cubase 7-esben felvételhez milyen hangkártyát javasoltok?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy Cort G 110-es gitárt + beszereztem a cubase 7-es verziókját. Erősítőm,kábeleim megvannak,de nem tudom milyen hangkártát lenne érdemes vásárolni amivel normál minőségben és a lehető legkisebb hangkéséssel tudjak felvételeket kész,íteni és játszani.Egyéb tapasztalat a Cubase 7-esről? Mit javasoltokaránylag normál árakon?

2014. júl. 23. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen a Cubase 7? Én az 5-nél maradtam, mert az nincs megtörve, én meg egy ilyen olcsó János vagyok, de nagyon gondolkozom rajta, hogy meg kéne venni. Azt, hogy milyen hangkártyát vegyél, arra azt tudom mondani, hogy 2ms-nál kisebb latencyje legyen. Úgyis ki fogod próbálni azt, hogy mikrofonnal veszed fel az erősítődet, azt is, hogy vonalból, és azt is, hogy bedugod a gitárt közvetlenül, úgyhogy szükséged lesz egy nagyimpedanciás (High Z, Instrument) bemenetre. De mivel ennek már vagy 2 hónapja, biztos megvetted már a kártyát, szóval mesélj, mit vettél?
2014. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!