Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy kell bekapcsolni a...

Hogy kell bekapcsolni a webcamerát? FONTOSS (többi lent)

Figyelt kérdés

Na az van hogy kaptam egy külföldről behozott laptopot!

Packard Bell EasyNote TJ65 hogy kell rajta bekapcsolni webcamerát? Egyszerűen nem találok sehol megoldást szedtem le drivert de mikor a telepítőt elindítom azt írja hogy elsőbb kapcsoljam be a webcamerát és aztán indítsam a driver telepítőt ! oké HOGY KELL BEKAPCSOLNI A WEBCAMERÁT?? nincs a billentyűn olyan hogy pl FN + F5 nincs webcam jel sehol és nem tudom hol kell bekapcsolni? kérlek segítenétek fontos lenne elöre is köszönöm a rendes válaszadóknak!



2014. júl. 19. 14:27
 1/2 anonim válasza:
Ez egy igen érdekes gép, ami alapvetően Vistára-win7-re terveztek. Ha rossz sorrendben pakoltad fel a meghajtókat, és nem gyári lemezzel próbálkoztál, vagy a gyártó honlapjáról, akkor nem fog menni. A másik lehetséges verzió hogy a gép alján lévő pontos típus matrica hiányzik és rossz driverekkel (nem mindegyik típus kapja ugyanazt az alkatrészt, modult) szintén nem fog menni. Sajnos linuxosok is szenvednek vele, inkább valamilyen ubuntu verziót javasolnék.
2014. júl. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elsőre szervízkönyvet találtam csak:

ftp://ftp.packardbell.com/pub/itemnr/CS070A00/en_tj_disassembly.pdf


De másodikra meglett a kézikönyv is.

[link]


Sok sikert.

2014. júl. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!