Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopomat asztali PC-re...

Laptopomat asztali PC-re cserélni. Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

Ilyen laptopom van:


-AMD E2-1800 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1.7GHz Processzor

-8.00 GB RAM DDR3

-1TB HDD (1024GB)

-AMD Radeon HD 7370M


Ilyen gépre cserélném:


Asztali PC AMD phenom x4 4giga ddr3

rammal, 2x 500giga merevlemezzel,Radeon

HD 4850 videókártyával és 22 colos

monitorral



2014. júl. 11. 19:38
 1/2 homo ludensz ***** válasza:
Attól tedd függővé hogy hol használod,hol s mikor szükséges belépni mondjuk a netre. A laptopot a mobilitás miatt alkották meg. Engem például minden a stabil sok funkciós PC-asztalomhoz köt s így ha megyek csak a mobiltelót viszem. Az okostelókkal már ez is megoldható,vagy táblagéppel de legalább addig nyugton vagyok míg kimozdulok valahová.
2014. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy a laptopot is csak itthon használom játszásra, tehát nekem ugyanúgy megteszi az asztali gép is mint a laptop! csak teljesítményileg megérné e elcserélni, ez lenne a kérdésem...
2014. júl. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!