Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Belefolyt a laptopom billentyű...

Belefolyt a laptopom billentyűzetébe úgy 2 deci víz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 18:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Már kiszedtem a gombokat, és szárítottam, törölgettem a helyüket, de nem tudom használni. Viszont önműködő üzemmódba kapcsol, így jóformán a gépet se tudom használni.
2014. júl. 5. 18:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha probaltad mar beinditani, valoszinuleg tobbe nem fogod tudni hasznalni. Ha meg nem probaltad, akkor szedd szet amennyire tudod es hagyd kiszaradni par napot - 1 hetet es utana probald.
2014. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már újraindítottam. Próbáltam kiszedni a billentyűzetet is, de nem sikerült. :(
2014. júl. 5. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:

ha bekapcsolod zárlatot okozhatsz, ami kinyírhatja az alaplapot is

vagy már ki is nyírta

2014. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tegnap egyesével kiszedtem a billentyűket, és az aksit is, hátha még meg lehet menteni a gépet! Köszi a válaszokat! :)
2014. júl. 6. 08:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legjobb lenne elvinned egy szerelőhöz, hogy megnézzék egyáltalán mennyire helyrehozhatatlan a kár.
2014. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A gép működik már, de a billentyűzet nem. Kb mennyi lenne egy csere?
2014. júl. 7. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár ezer forint egy billentyűzet bele jobb esetben
2014. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!