Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sehogy sem tudom beüzemelni a...

Sehogy sem tudom beüzemelni a headsetemet, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Vettem egy SoundWalker nevű headsetet, nagy fejhallgató, mikrofon, és csak egy jack csatlakozója van. Bedugtam a rózsaszín bemenetbe, és érzékelte a hangot, de mikor skype-on akartam tesztelni akkor semmit sem hallottam, és hangot sem tudtam rögzíteni. A másik(zöld) bemenetben semmit sem érzékel. Az eladóval még ki is vetettem, mondtam neki hogy pc-hez kéne,és azt mondta hogy ez jó... Beállításokban mindenhol engedélyezve van, viszont nem hallok vele, hangot felvenni sem tudok. Segítsetek légyszi, mit tudok vele csinálni?

2014. jún. 29. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem visszavinni, meg kicseréltetni. Nem ismerek minden PC-t, de többségüknek két csatlakozója van, rózsaszín-mikrofon, zöld-fejhallgató. az én headsetjeimnek két dugója van, így tudom csatlakoztatni a géphez.
2014. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mert hogy használtad? külön külön vagy mi? :D

egyszerre kell bedugni, a zöld azért felelős amit te hallasz, rózsaszín amit mondasz...

2014. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem. A headsetnek EGY Jack csatlakozója van, amit a rózsaszín aljzatba dugtam, csak kipróbáltam, hátha a zöldben csinál valamit, mert hallani sem lehetett vele. Itt nem stimmel a dolog, hogy ha mikrofonos fülesem van, akkor hogy lehet csak egy csatlakozója, amikor a hangszórónak és a mikrofonnak külön aljzata van. Telefonnal működik mindenesetre, csak az eladó beetetett, hogy jó lesz PC-re is...
2014. jún. 30. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
milyen tipus? linkeljél róla...
2014. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!