Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes Windows-ra váltani...

Érdemes Windows-ra váltani Mac OS X-ről?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok ideje Mac-et használok, és szeretem is, csak nagyon sokan mondják, hogy a Windows is jó. Már az első gépem is iMac volt, és mégsohasem használtam Windows-t, így semmit sem tudok róla. Nehéz átszokni? Hallottam, hogy ott 2 egérgomb van, meg nincs dokk, csak sokan dicsérik.

2014. jún. 4. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó a Windows is, de ha tetszik a Mac, akkor igazából felesleges váltani.

Persze ha már unod, és "kísérletezni" akarsz, valami újat felfedezni, akkor nem rossz.


Dokk meg lehet nincs, de a Windows a számítógépek Androidja, azaz úgy "hackeled" meg, ahogy akarod, tehát szana szét lehet moddolni.

Rocketdock-kal vagy hozzá hasonló programokkal dokkolót is tudsz rá varázsolni, meg tényleg nagyon személyreszabható, ha valaki foglalkozik vele.


Mac-hez képest van előnye is, de azért hátránya is, de igazából egy átlag felhasználó, aki csak böngészik meg nagyon alap dolgokat csinál, annak semmi különbség a kettő között.

2014. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

felraksz egy vmware-t vagy egy parallels-t az osx-re (van ingyenes demo) és feltelepíted a wint az osx mellé aztán kipróbálod milyen


https://www.youtube.com/watch?v=YtkNBWdkIx0

2014. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek :)

#2: Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe?! :D

2014. jún. 6. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!