Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fuji S1500-as elegendő ahhoz...

Fuji S1500-as elegendő ahhoz hogy elkezdjem a fotózást?

Figyelt kérdés

Régi nagy álmom hogy fotózhassak de eddig nem volt rá reményem mert édesanyámnak és édesapámnak van más anyagi gondja is mint venni nekem egy drága fényképezőt...

Álmomban nem gondoltam volna hogy megkapom karácsonyra...Kimondhatatlanul örülök neki. Szeretnék minél jobb képeket készíteni ezzel a géppel. Elegendő ez ahhoz hogy elkezdjek valamit lépni a fotózáshoz?


2009. dec. 31. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
sokan mondják, hogy a gép csak kis %-ban segít egy kép elkészítésében. EZ mindaddig igaz, amíg el nem kezdesz 'más' képeket készíteni, pl csillagjárás, makró, stb. Ezek már nem átlagos gépekkel készúlnek, így itt már a technikának nagyobb lehet a szerepe. Amugy a géped jó, használd ki a lehetőségeit. Ám ha azt kérdeznéd, hogy ebben a kategóriában mit lehet javasolni, akkor és a Fuji S6500fd-t ajánlanám használtan. Ebben az árban van és képminőségben nagyon komoly. De mivel már megvan ez, így ez a kérdéskör tárgytalan. A fő lényeget ne feledd: légy kreatív és ne tucatfotókat készíts. Akkor jók lesznek a fotóid, bármivel is készítetted őket. Hajrá. Egy fotós
2010. jan. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó kezdőként, szerencse hogy normális méretű az optika rajta nem valami szupermini :)
2010. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!