Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segitség! Tegnap óta elmosodót...

Segitség! Tegnap óta elmosodótt az írás és rosszabb/csunyább a grafika a játékoknál a gépemen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mitöl lehet ez? A monitortól vagy a videokártyával van baj?

Tegnap 2 ora játszás után a monitorom közepén egy csikba elmosodótt volt az irás meg minden...

Elmentem fürödni és mire visszaértem már az egész ekrán elmosodótt volt... Ezt nem úgy kell érteni, hogy nem lehet semmit sem kiolvasni, de nagyon idegesitő...

Kérlek segítsetek!



2014. jún. 1. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Monitorkábelt megmozgattad?
2014. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze!

Am például a cs.nál ugy van hogy (cs 1.6 nvidia e4) , hogy a New Game, Options, Exit stb. nincs elmosódva de ha rámegyek az optionsra (pl) azon belül (ahova írni tudok a billentyüzettel) minden elvan mosodva..

Nehéz elmagyarázni, de így van. Szerintem a videókártyával van baj..

Szerintetek?

2014. jún. 1. 22:22
 3/3 anonim válasza:
Monitor probléma inkább. Az elkenődött felirat azt szokta jelezni.
2014. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!