Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezt az áramkört szeretném...

Ezt az áramkört szeretném megépíteni de nem tudom milyen alkatrészek kellenek valaki, kiírná a rajzról?

Figyelt kérdés
[link]

2014. máj. 28. 22:35
 1/4 acelsziv ***** válasza:
de hát ott van minden a rajzon. Ha meg nem ismered az alkatrészeket akkor hogy akarsz bármit is építeni?
2014. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom melyik mi meg mire való csak a jelöléseket nem tudom
2014. máj. 29. 06:03
 3/4 acelsziv ***** válasza:
De ez így édeskevés. Tegyük fel, hogy bemégy és megveszel mindent egy lista alapján. A tranyónál hogyan fogod megtalálni a BCE lábakból, hogy melyik melyik? Az elkónál hogy találod meg a pozitív lábat? Diódánál tudni fogod, hogyan kell beforrasztani? Egyáltalán mibe forrasztanád? Az IC -ről nem is beszéltem még. Először légy tisztában az alapokkal és azután kezd dolgozni.
2014. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első sárkányrepülés-elméleti óra előtt már ne egy Boeing vezetésével kapcsolatos kérdésekkel agyalj...


A rajzon minden rajta van, szerezd meg a tudást, ami az éretelmezéséhez szükséges, Elég sok netes elektronikai fórum van, sokat olvashatsz.

Lehet hogy nem egy ilyen kapcsolással kéne kezdeni, hanem mondjuk egy két tranzisztoros, két ledes villopóval, astabil multivibrátor néven megtalálod a neten.

2014. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!