Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha valakinek van "okosorája"...

Ha valakinek van "okosorája" annak a segitseget kerem. Szeretnek venni egyet csak nem tudom, hogy milyet. Az biztos hogy Samsung csak azt nem tudom, hogy Gear Fit; Gear 2 vagy Gear 2 neo legyen Indokot is irjatok. Szerintetek meik a jobb?

Figyelt kérdés

Gear Fit

VS

Gear 2

VS

Gear 2 Neo



2014. máj. 21. 23:31
 1/2 doni1201 ***** válasza:

A Gear 2-ben vagy egy 2 MP-es kamera a Neoból ez hiányzik, de így 30ezerrel olcsóbb is. A Gear Fit kevesebb funkciót tartalmaz: nincs mikrofon, hangszóró, kamera, tehát Sci-Fi-s telefonálásra nem alkalmas, ezen kívül irLED sincs benne, ami a TV vagy más eszközök távirányítását tenné lehetővé.

(A Gear Fit viszont szerintem sokkal jobban néz ki és jobban viselhető, mint a Gear 2 és Neo, de ez csak zárójelben.)

Szóval tudásban a Gear 2 a legjobb, ár érték arányban a Neo, designban szerintem a Fit, de az utóbbi erősen szubjektív.

Azért azt remélem tudod, hogy ezek csak Samsung telefonokkal használhatók, ezen belül is csak korlátozott számú típussal. Az oldal legalján van a lista: [link]

2014. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat hasznos volt, amúgy tudom hogy csak samsunggal megy de köszi
2014. máj. 22. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!