Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki rendelt mar cipőt az...

HAkos123 kérdése:

Valaki rendelt mar cipőt az aircipo.com-ról? Előre kell utalni es félek, hogy kamu oldal.

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szinte biztos.

Oka:

1) Nincs semmi email cím meg semmilyen egyéb cím, ami alapján meg lehetne találni a "tulajt".

2) Az oldal .com, Németországba van regisztrálva, de ennek ellenére magyarul írnak rajta? Elég érdekes, mi értelme lenne máshol hostolni egy oldalt, hacsak nem az, hogy a magyar vevők kevésbé tudjanak panaszkodni az egész átverés miatt.

3) A honlap tulajdonosa a [link] segítségével rejti el az adatait, ilyet szinte csak az átverők használnak.

4) A domain név csak egy évre van regisztrálva, utána valószínűleg meg is szűnik, "igazi" oldalak több évre szoktak regisztrálni.

2014. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tanuljatok az én hibámból:

Rendeltem tőlük egy cipőt, de még csak nem is hasonlít rá amit végül megkaptam. Se doboz, se semmi, csak valami kínai postacímkés nylonzacskóba bebugyolált holmi. Azt próbálja valaki lekövetni és reklamálni!

A cipőn még a szabásminta szerkesztővonalai is rajta vannak, ezüst filctollal. Kerti ásózó cipőnek is csak erős idegzettel használható.

Igaz a mondás: "Cipőt a cipőboltból!"

2015. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!