Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek,100-140...

Milyen laptopot vegyek,100-140 e forint között?

Figyelt kérdés

windows 7 es vagy 8 as op. rendszerel , és újabb játékokat is tudjak vele játszani pl. assassin's creed IV

linkelnétek olyat ami nagyjából meg felelne?



2014. máj. 11. 21:22
 1/2 anonim válasza:

Én nem rég vettem egy Lenovo G505S típusú Notebookot.

Megvagyok vele elégedve, bár ha összességében nézzük erős középkategóriás gép, de 115 ezer forintért nem rossz. Mondjuk ez az ár csak egy oprendszer nélküli gépre vonatkozik. Szerintem az assin erős közepes beállításon elmuzsikálna rajta. Én pl. a "Castlevania Lords of Shadow 2" próbáltam ezen a gépen, maximun grafikán szépen megy, vagy a "Devil May Cry" új részét szintén full grafon, jól ment. Persze ezeknek a játékoknak lehet nincs olyan nagy rendszerkövetelménye, mint az assasinek. Ezért mondtam, hogy erős közepes grafikán elmegy rajta a játék. Én rakattam bele plusszba 4GB ramot, biztos ami biztos ez persze meghúzta az árat 127 e. ft-ra, de még így is jó árban van, én azt gondolom. Ha emelett a gép mellett döntesz akkor már most felhívom rá a figyelmedet, hogy telepítsd majd a legfrissebb BIOS drivert, mert anélkül nagyon nem fogsz tudni játszani a gépen. Itt egy link a gépről ha érdekel:

[link]

2014. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonlót vettem, Lenovo Ideapad G505, operációs rendszer nélkül (Free DOS), akciósan novemberben az Auchanban 94 ezerért. Egészen jól futnak rajta a közepes játékok, erősebbek viszont már nem, akadozik. Windows7 Home Premium 64 bites van rajta.
2014. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!