Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lánynál mi a...

Egy 14 éves lánynál mi a normális, ha mennyi sorozatot/filmet néz naponta? És mennyi sok már?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 22:21
 1/5 Tengor ***** válasza:
44%

160 cm alatt 3,45 sorozat még oké, 3,46 más soknak számít. 161 cm és fölötte már 4,532 is belefér, de csak ha kék szemű.

Komolyan, hogy lehet ilyen idiótaságot kérdezni? Kész a 14 éves lány leckéje? Van neki más hobbija is? Vannak barátai?

2014. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Naponta 2-3 óránál többet szerintem ne.. Persze sokat dob az értékén,ha barátokkal nézed.

Mégis a kérdésednek hála azt feltételezhetem,hogy rendszeresen sokat nézel.. Azonban itt a nyár (jó még nem,de érted.. :D)

Tölts a levegőn minél több időt s este vagy amikor rossz az idő akkor javasolnám a "bebugyolálom magam a takaróba s rendezek egy maratont!" efektust.. :D

Velem is hasonló a helyzet, csak sokat kell..tanulni :C

2014. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, általában csak akkor nézek, ha kész a házim.. Amúgy 2. félév van, 8. osztály, ahol nem nagyon kell már tanulni. Barátaim is vannak, de ez hogy jön ide? Természetesen ők előbb vannak mint a film-és sorozatnézés. Ja és olvasni is szoktam.

Második válaszoló, köszönöm a hasznos tanácsodat!!:)

2014. máj. 9. 17:03
 4/5 anonim válasza:
Szívesen!! :3 Mázlista nyolcadikos!
2014. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:))
2014. máj. 11. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!