Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudok tojást szerezni...

Hogyan tudok tojást szerezni transformicén?

Figyelt kérdés
Egy lány mondta hogy a /room 801 ben tudok tojást szerezni és ha találtál 19 tojást kapsz valamit. De én sosem találok tojást. 1db van de azt se tudom hogyan.

2014. ápr. 21. 14:47
 1/1 anonim válasza:

Nos, a 801-ben nem lehet tojást szerezni. Rendes pályákra kell menned, vanilla1 vagy éppen egy normál szoba. pl: /room 1

Tojást pedig az event pályán tudsz szerezni (ugyan az mint a 801-es szoba), ami óránként van. Menned kell a pályán, és ha meglátsz egy tojást, odamész és space (szóköz).

Egyébként ha engem kérdezel, nekem nem tetszik, mert az itemeket (ruhákat) a boltban megveheted sajtért, illetve eperért, így ha kigyűlik annyi tojás, akkor kapsz titlét (címet) vagy jelvényt. Ezek pedig meg csak a profilt díszítik, ezért még több nagyképű internetharcos lesz, akik ezekkel dicsekednek. ;--;

2014. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!