Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SŰRGŐS! Leesett a laptopom az...

SŰRGŐS! Leesett a laptopom az asztalról. A kijelzője bal sarkában, és a jobb oldalt a keretnél fekete csík és paca van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gondolom tönkrement a kijelzője. Az a kérdésem, hogy cserélik-e garanciálisan vagy újat kell venni? És külön képernyő megjavíttatása mennyibe kerül? a válaszokat előre is köszönöm.
2014. ápr. 18. 18:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a laptop egy Acer Aspire V5 431
2014. ápr. 18. 18:25
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kijelzőcsere szükséges. Garanciában biztosan nem fogják cserélni, sőt lehet, hogy a többi alkatrész garanciáját is elbuktad, ha a burkolaton is látható nyomai vannak az esésnek. Van amelyik cég szeret ilyeneken kukacoskodni. Egy új kijelző kb. 35-40 ezer forint + a szerelési költség.
2014. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uhh, hát azért köszönöm a választ. Tehát a garanciára akkor semmi esély
2014. ápr. 18. 18:36
 4/7 A kérdező kommentje:
És a szerelés költség átlagban mennyi szokott lenni?
2014. ápr. 18. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Próba szerencse. De nem látok rá túl nagy esélyt. Ha a burkolaton nem látszik, akkor ne részletezd, hogy leesett. Mond azt, hogy felnyitottad és ilyen volt. Akkor talán van egy kis esélyed. A szerelés díja változó, lehet hogy belefér a kijelző árába. De hogyan tudott leesni? Az én laptopnak olyan gumitalpai vannak, hogy odébb tolni se tudom az asztalon, nem hogy lelökni vagy lerántani.
2014. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, igazából valahogy a fülesemmel ránthattam le, de most is próbálgatom és alig moccan meg szóval nem értem. De azért köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 19. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer hanyatt estem és a fülesem vezetékével rántottam le.

De semmi baja nem lett.

Mondjuk nem is acer....

2014. ápr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!