Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan rendeljek kínából...

Honnan rendeljek kínából E27-es LED izzót? Ki rendelt már? Mi volt a tapasztalata?

Figyelt kérdés

"...ha egymillió háztartásban csupán egyetlen izzót LED-es izzóra cserélnének, az annyival kevesebb szén-dioxid-kibocsátást jelentene, mintha 6700 autóval kevesebb járna az utakon, vagy évente 17 millió fát ültetnénk..."


Rendelnék izzókat de sokan panaszkodnak, hogy amit kaptak gyenge fényt ad, kínaiak elég szabadon számolják a teljesítményt.

Ha rendeltél már kintről és tudsz mondani olyan eladót aki nem csal lécci segíts, köszi



2014. márc. 31. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kell Kínából rendelni, Magyarországon vett nem jó?
2014. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bamboochatheone ***** válasza:
TinyDeal.com
2014. márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1: kevesebbe kerül, sok izzónál már tetemes a különbség

2: nem oldal kellene, hanem konkrét eladó az oldalon, olyan akitől már rendelt valaki és tényleg azt küldte amit igért, ja és olcsó :)

2014. ápr. 1. 10:55
 4/8 bamboochatheone ***** válasza:
Azon az oldalon olcsón vannak LED-es lámpák és biztosan azt kapod amit rendelsz. Egy hónap a szállítás de nagyon jó oldal.
2014. ápr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez nem olyan gyűjtőoldal ahol ugyanaz a termék fent van 100 különböző eladótól, aminek a fele kamu? itt maga a tinydeal az eladó?
2014. ápr. 1. 18:56
 6/8 bamboochatheone ***** válasza:

Igen. Ez egy hatalmas cég több ezer alkalmazottal akik raktárakat járják és szedik össze a napi több ezernyi rendelést. Itt egy cikk: [link]

Nekem bevált!:)

2014. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen ezt anno olvastam is

köszi! :)

2014. ápr. 1. 23:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el a következő oldalon a 32. hozzászólást, én ott veszem 1000,-Ftért a 4-5 Wattosat és kiváló! 3 db felér egy 60-as régi izzó fényével. találsz ott képeket is linkelve valamelyikben amit még írtam.


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-k..

.

2014. ápr. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!