Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy számítógépes...

Hogy lehet egy számítógépes ventilátorból a maximumot kihozni?

Figyelt kérdés

Külön hűtésre szeretném használni(beépítve egy másik eszközbe-nem szgép),és a lehető legnagyobb "hűtésteljesítményt" szeretném kihozni belőle.

Jelenleg egy kisebb gépház ventit használok erre a célra,de mondjuk úgy,hogy gyengén muzsikál.Egy 12 vagy 15 voltos adapterre van rákötve.

Hogy tudnám kihozni belőle a maximumot?


2014. márc. 28. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha rákötöd névleges feszültségre, (mondjuk emelheted 15V-ig némi kockázattal) forog annyit amennyi telik tőle, szállít amennyit képes.

Ha ez kevés tudomásul kell venned, ennyit tud és kész, keress másikat, nagyobbat.

2014. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Vedd meg ezt ez jó nagy és erős, kösd rá 12v-ra és csavarozd rá egy hűtőbordára, szerintem ez igen intenzív hűtést fog eredményezni :)

2014. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Előtúrtam egy másikat,rákötöttem az adapterre,és szinte 0 a teljesítménye...(Ez egy nagyobb tápból kiszedett venti)
2014. márc. 29. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!