Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szükdégem van rááá! (XBOX...

Martinka776 kérdése:

Szükdégem van rááá! (XBOX 360)! Honnan?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és 5 éve akarok egy XBOX 360-t.de sajnos nincs pénzem rá ;( annyira akarok egyet de még csak kevés szer tudtam egyel játszani.A COD back ops-al és a resident evilt jáccottam ki azt pedig túl könnyü vol mind 2 normálba.aztán eladták.de nem ez a lényeg hanem az hogy nincs min játszak ;( hogy tudnák szerezni 1 XBOX-ot

2014. márc. 21. 15:57
 1/5 anonim válasza:

60ezer jó lesz? (plusz kinekt ha az is kell)


[link]


ITT vannak jók 60.000-től 80.000-ig ;) sok szerencsét nekem már van próbáld ki a HALO 4-et !!!!!

2014. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
De mondjuk szerintem jobban jársz ha pl egy hónapig még gyűjtesz egy kis pinzt és egy xbox one-t veszel mert már csak arra gyártanak játékokat ..... de mondom ha 360-at veszel akkor a HALO4 pont neked való, nehéz 16 órás kijátsszás, 14 napőos Gold próbatagság=multiplayer és te is kreálhatsz benne pályákat!!
2014. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mekkora poén volt...


Írta hogy nincs rá pénze, de itt ajánlgatod Neki az XBOX one-t meg a 80e-es 360-at. Mellesleg miért ne jönne még 360-ra játék? Legalább egy évig ugyanúgy ki fognak jönni az új címek, a folytatások meg talán még tovább is.


Amúgy nézz körül a használt gépek között (apród, jófogás, vagy xbox fórumokon) szoktak lenni reális áron, én 30-ért vettem pl, ami flashelve volt, igaz azóta már RGH-s lett mert jobban megéri.

Ha pedig ennyi pénzed sincs rá, akkor hanyagold a dolgot mert ez alatt vagy rosszat kapsz, vagy semmilyent.

2014. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet hogy én gondolom rosszul, de a 60.000 ft az nagyon reális ár egy xbox 360-ért!És igen, az xbox 360-ra már csak külön Microsoft szerződéssel fog játék készülni, ami a játék gyártó cégeknek nem biztos hogy kedvező lesz, ha már az xbox one elhíresül. Lehet hogy ez 1 év de inkább most vegyen egy ONE-t mint egy év múlva lecserélje a 360-at ONE-ra!!
2014. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a barátommal már kijáccotam a halo 4 et :D
2014. máj. 17. 19:47

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!