Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Itthon lekódolt wifiről megy...

Zsebibabuska kérdése:

Itthon lekódolt wifiről megy a net, egyszer beírtam a jelszót az egyik barátomnak hogy betudjon lépni, most szeretném hogy ne tudjon vissza jelentkezni, azaz felejtse el a telefonja a wifi jelszavát. Hogy tudom esetleg ledobni gépről a telefonját?

Figyelt kérdés
(ha újra kéri a jelszót az nem baj, mert nem tudja)

2014. febr. 22. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mac szűrés.

Vagy változtass jelszót.

2014. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A router beállításaiban egyszerűen változtasd meg a jelszót.

2014. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A MAC szűrést hol tudom elindítani ? Le kell tölteni , vagy mi ?
2014. febr. 22. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
A MAC szűrést a routerben tudod beállítani, nézd meg a naplózott adatok között milyen MAC címmel volt feljelentkezve, és azt kell letiltani. De nem értem, ha barát , miért kell tiltani. Ha nálad jár, újra tud netezni nálad. Ha nem akarod, inkább jelszót változtass, mert ki lehet olvasni a jelszót a telóból (Androidnál van néhány program, ami kiírja a létező kapcsolatokhoz milyen jelszó tartozik) és akár tovább is adhatja, ha már ennyire nem bízol benne, és máris hiába tiltottad a MAC címet. Szerintem esze ágában sincs kihasználni a netedet, csak te vagy kicsit paranoiás. :-)
2014. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben , köszi szépen. És azért akarom ledobni egy kicsit, mert nem akarom hogyha itt vannak akkor is csak telón lógjanak ... és nem is vagyok paranoiás . na :)
2014. márc. 9. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!