Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem nyit meg . Doc...

Miért nem nyit meg . Doc fájlokat a Kindle? //Többször és több helyen leellenőriztem, támogatott formátumok között szerepel! :S

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon néha megnyitja, de általában nem. Hogy miért, nem tudom. Átkonvertálom mobi-ba.
2014. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Konvertáld AZW formátumba.Ez a saját kiterjesztése amit (tapasztalatom szerint) a legjobban kezel...oldal keresés,széljegyzetek stb.

2014. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! Értem én... hogy át kell konvertálni - a Calibre program akkor ami nekem kell igaz?

Speciel azért 'dühít' eme ügy, mert a hivatalos leírásában szerepel, hogy .doc elfogadott, támogatott formátum!! :o .. és furcsa hogy ennek ellenére mégsem... illetve hogy 'ez senkit nem zavar'. :D


//Jómagam elsősorban azért vettem, hogy 'de jóó végre nem kell laptopról olvasnom a tömérdek jegyzetet illetve szakirodalmat' illetve, hogy nem kell mindent átkonvertálni.

2014. febr. 23. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogyne zavarna...:) hosszú a doc neve,ékezetes karakter...stb meg "mifenék"zavarják a kindle jószágokat.AZW az optimal formátum.

Én online használom a konvertertcímét is megadom és azzal sincs karaktercsúszás...

LINK: [link]

2014. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tigard7 válasza:
Én úgy tudtam, hogy nem támogatja, aztán véletlen ráküldtem és simán elolvasta... Az iskolai jegyzeteket rajta olvasom és semmi bajom nincs vele.
2014. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!