Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olyan problémám van, hogy az...

Gergo22 kérdése:

Olyan problémám van, hogy az itthoni Wi-Fi hálózatán nem tudom használni a laptopom. Az érdekesség az hogy más helyen megy az, én laptopomon is a net kivéve itthol. Mi az oka?

Figyelt kérdés
Több laptopot telot Ipadot tabletet használunk itthol. Mindegyiken megy a net kivéve az én laptopom.

2014. febr. 17. 10:44
1 2
 1/13 Tengor ***** válasza:

MAC filter nincs beállítva a routeren?

Korábban ment?

2014. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Korábban men. Egyik nap bekapcsoltam és semmi... :S Ujraraktam az oprendszert stb-stb.. és semmi.. ugyanúgy fent áll a hiba :S
2014. febr. 17. 10:52
 3/13 Tengor ***** válasza:
Egyre gyanúsabb a MAC filter.
2014. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mit tudok csinálni? Sajnos a routert nem tudom ujrakonfigolni, mert t-home nál van a netünk és nemtudjuk a az internet jelszavát.. :S
2014. febr. 17. 11:01
 5/13 Tengor ***** válasza:

Ha senki nem tudja a jelszót, akkor MAC filtert sem állíthatott be.

Egyébként az alap jelszót nem szokták megváltoztatni, az neten elérhető.

2014. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a routerba betudok lépni
2014. febr. 17. 11:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha "újraraktad" az op. rendszert, akkor a hálózati beállításokat is újra kellene konfigurálni!
2014. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tengor ***** válasza:
Akkora routerben nézd meg, hogy nincs-e MAC filter beállítva!
2014. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mac filtering Disable
2014. febr. 17. 11:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt írod "itthon nem megy". Feltételezem akkor máshol tudtad használni, tehát akkor a géppel nincs gond.

Esetleg lehet az is probléma, hogy olyan szabványt használ a router amit a noti nem ismer. Van wifiből b/g/n és egyéb szabványok. Valamint ezek kombinációi. Nézd meg mi van a routeren beállítva. Lehet, hogy ez a gond...

2014. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!