Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Power pointot hogy kell...

Power pointot hogy kell elindítani? (lent)

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének én nem értek ehhez, házi feladatra kell! Letöltöttem, és amikor rámennék az ikonra mindig csak futtatni akarja aztán pár perc múlva kiírja, hogy telepítve.. Úgy h már 4x telepítettem vagy nem tudom de megint.. most ez mi?normális válaszokat, bunkók nélkül meg leszek.

2014. febr. 12. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

MSOffice fizetős progi, hiába töltöd le, nem fog működni.

Ez viszont ingyenes iroda programcsomag, a két fájlt letöltöd, a második a magyarítás. Telepíted, az Impress tök ugyanaz, mint a Power Point. Mentés másként: menthető minden MSOffice formátumra!

Termékbemutató: [link]

Letöltés: [link]

2014. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és most a semmiért fizetek? Köszönöm! :)
2014. febr. 12. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek? Ha van ingyenes és mindenre (Mac, Linux, Windows) letölthető LibreOffice, nem kell megvenni.
2014. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!