Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebookon hogyan tudom...

Facebookon hogyan tudom megcsinálni? Hogyan tudom helyre állítani? Meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Barátnőm csinált egy facebookot amit titokban kell tartanunk és én is csináltam egyet. De nekem jött egy megerősítő üzenet és telefonszámot adjak meg.Nem akartam megadni de végül megtettem, de nem fogadta el -.-". És nem tudom kitörölni a facebook fiókomat. Most mit csináljak?

2014. febr. 8. 11:07
 1/4 anonim válasza:

semmit, egyszerűen csak ne használd.

Ha megadtál valami adatot, töröld ki, vagy változtasd meg, hogy csak te láthatod, a neved is változtasd meg, és csak egyszerűen ne használd.

2014. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát szerintem azért kéri a telefonszámom mert egyszer már kitöröltem volna de vissza léptem. De én szeretném kitörölni. De ha engedi is a telefonszámom akkor nem engedi az üzenetet csak is a hívást. Jajj de kösz Facebook.. Amúgy köszönöm szépen a választ!
2014. febr. 8. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell kamu telefonszámot megadni.

Meg olyat se, amit másik fiókhoz már megadtál.

Örülj, hogy nem azt törölte.

2014. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem adtam meg kamu telefonszámot. És igen örülök :) De köszi akkor lesz*rom az a karakterem. Van jobb dolgom is :)
2014. febr. 8. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!