Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a Pioneer rádiós erősítő...

Ez a Pioneer rádiós erősítő érhet még valamennyit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Költözéskor bukkantam újra rá egy régi erősítőmre. Pioneer Sx-626 a típusa. Nyilván nem ér 100 ezreket, csak kíváncsi vagyok, h manapság értéknek tekinthető-e.


[link]


Tökéletesen működik, pont most üzemeltem be, a régi Videoton hangfalakkal, de szépen szól. Annyi a hibája, h elől a "kijelző" egyik fele világít csak, de gondolom azt pár ezerből meg lehet oldani.

Előre is köszi a válaszokat!



2014. febr. 2. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebayen néztem - kb. 20000 Ft környékén árulják:

[link]

[link]

2014. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. febr. 2. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden ér valamit, a megfelelő, hozzá értő embernek.

20-at simán adnék érte, ha tudnám hova tenni :)

Érdemes megtartani, rendbe rakni.....sokkal sokkal jobb, mint egy mai olcsó kínai cucc

2014. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezeknek az erősítőknek még szép hangjuk van, nem mint a mai kínai tömegcuccoknak. Mellesleg sokan keresnek direkt ilyen régieket.
2014. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!