Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elveszhet egyik napról a...

Elveszhet egyik napról a másikra minden egy 2 gigás SD-kártyáról? SOS

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt este kikapcsoltam a telefonom,tegnap délután bekapcsoltam,és azt írta ki,hogy az sd kártya üres,hogy formázzam,de elveszik róla minden.

Azt hittem csak ideiglenesen sz*rakszik a dolog.

Aznap egész nap így volt, kikapcsoltam,sd kártya ki-be,visszakapcsol.....semmi változás.

Ma a kártyaolvasóval megnéztem gépen,nagyon reméltem,hogy ott meg lesz az összes dokumentum.ÜRESNEK ÍRTA GÉPEN IS.

Sírni kezdtem...sírni kezdtem,csupán több,mint 700 képem veszett oda.

KÉRLEK ÍRJATOK VALAMI MEGOLDÁST,CSAK ÚGY NEM SZÁLLHATTAK EL RÓLA A KÉPEK



2014. jan. 31. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is ment tönkre memóriakártyám, talán a Kürt helyre tudja hozni, de sokba kerül :

[link]

2014. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mennyire volt drága?
2014. jan. 31. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:

TestDisk. Ezzel már állítottam vissza adatokat olyan SD kártyáról, amiről azt írta a gép, hogy nincs megformázva. Elég primitív a kezelőfelület, de hatékony a program.


[link]

2014. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,vesztenivalom nincs,ki fogom próbálni.
2014. jan. 31. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!