Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » VIP-606C vezeték nélküli...

VIP-606C vezeték nélküli gsm/sms riasztó szett kártya nélkül be sem kapcsolható? (nem ad sziréna hangot helyileg? ) Mit jelent az hogy 99 zóna riasztó? mit jelent a részfunkciós riasztás lehetőség?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Bekapcsolható,de nem tud küldeni sms üzenetet.

99 db.további érzékelő lehet hozzá párosítani.

Beállítható pl.otthon vagy nem riaszt a lakásban mert jössz-mész,de ettől függetlenül a garázs ajtót vagy mást figyel közben.

2014. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Tehát kártya nélkül is riaszt helyileg, csak nem küld sms-t.

És a vezeték nélküli érzékelőt a riasztó egységtől milyen messze tudom elvinni? (panelben vagyok és a garázsunk vagy 50-méterre van, talán a garázst és a lakást is tudnám védeni?)

2014. jan. 21. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk a kártyát én nem mellőzném mert távoli kezelést is lehetővé tesz.

Az érzékenységre ezt szokták megadni.


"- Elem élettartam kb. 6-9 hónap (az érzékelt mozgások gyakoriságától függően).

- Érzékelési távolság. 8-12 m. RF hatótávolság nyílt terepen 80 m."


Ezt úgy kell érteni,hogy 1 falon keresztül kb.8-12m.

A nyílt terep..én kétlem azt a 80m hatótávolságot.

2014. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tudnál segíteni!!

Mikor riaszt a készülék és hívja a mobilt csak azt írja ki hogy \" Magán hívószám \"

Hogy tudnám beállítani hogy mutassa a számot???

2015. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SIM kártyát vissza kell tenni egy mobil telefonba és a beállításokba engedélyezni a telefonszám láthatóságot!
2015. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!