Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van valami olyan ketyere ami...

Van valami olyan ketyere ami olyan mint az autó inverter, konnektoros, de fel lehet tölteni és ha arra bedugunk valamit akkor áram alatt lesz?

Figyelt kérdés
Nehezen tudom elmagyarázni mire gondolok, tehát lényegében egy autó inverter csak fel kell tölteni és hordozhatóvá válik amíg le nem merül és ha arra bedugok valamit akkor áram alatt lesz.
2014. jan. 18. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkumulátornak hívják.
2014. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szünetmentes tápegységnek hívják.
2014. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második: Köszönöm, ilyenre gondoltam.
2014. jan. 18. 11:33
 4/6 anonim ***** válasza:

A szünetmentes táp 5-30 perc időre biztosít áramot,ha

az kimarad.Illetve túlfeszültség és villám védelem is akad benne.

Szóval ezt hiába viszed magaddal.

2014. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az akkutól függ. Akár autó akkumulátorát is rá lehet kötni, az akár meg is tízszerezheti a kapacitását. Persze a névleges terhelhetőséget nem lehet túllépni. De pl ha valaki kis fogyasztású eszközt akar üzemeltetni róla, akkor az eredeti 6-7Ah-s akku is elég lehet. Szerintem egy elfogadható alternatívája az akkutöltő-akku-autós inverternek. Cserébe az autóakkut lassan tudja csak feltölteni (több nap alatt)
2014. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én olyanra gondolok mint pl. ez:

[link]

Csak konnektoros amibe akár lámpát is bedughatok, vagy pl. rádiót.

2014. jan. 18. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!