Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen Notebookot vegyek?...

Colchicum10 kérdése:

Milyen Notebookot vegyek? Asus, Acer, Lenovo, Toshiba, HP, Sony

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy notebookot és nem igazán tudom milyet érdemes. Olyan 130e-150e körül akarok vásárolni és már nézelődöm, hogy mikre kell figyelni pl CPU: Intel Core i3, i5, i7, Ram: 4GB-nál kisebb ne legyen, dedikált videókártya, kb 1TB-os HDD stb)

Ahogy látom nagyjából egy árban vannak szóval, mennyire számít a márka? Nekem az Asus tetszik a legjobban, de a Toshiba, Acer, Lenovo, Hp is tetszik. Milyen tapasztalataitok vannak? Főleg az Asus, Acer, Lenovo, Toshiba érdekel.



2014. jan. 12. 02:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban Lenovo, esetleg Acer. A többit felejtsd el, megbízhatóságban, szervizháttérben hátul kullognak.


150-ért sehol nem kapsz i7-et, még i5-öt is csak nehezen, ha dedikált vga kell, de felesleges is, akármilyen "gamer" laptopot is veszel 250 ezer alatt, mind vga limites lesz. 4 giga ram szerintem elég, általában brutális felárakat számolnak a nagyobbakért, és soha nem fogod kihasználni.


Kb ez a maximum, ami belefér a keretedbe:

[link]

Vagy ugyanez i3-mal, nagyobb vinyóval, olcsóbban:

[link]

2014. jan. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez egy olyan kérdés hogyha sokan válaszolnak nem mész vele semmire már én is probálkoztam kérdezgettem emberektől mindenki mást mond mert pl van akinek az asus 1 év az azt mondja rossz van akinek 5 év és akkor isteniti

amúgy hogy értelmeset is irjak szerintem asus nem jó

lenovo dell acer ezek jók

acereknél sokan irják hogy rossz a hűtés a komolyabbaknál

2014. jan. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Márkát semmi értelme kérdezni, inkább konkrét gépet kellene nézzél, amúgy hiába az erős processzor ha az egész gép gyenge konstrukció, akkor hamar tönkre fog menni ha nem elég jó a hűtése.

Mire akarod használni és mekkora a max összeg ?

Én a Lenovo Z510et ajánlom 150ért

2014. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! akkor még nézelődöm és típusokat kiírok, majd megkérdezem újra :)
2014. jan. 13. 02:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!