Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valószínű hogy nyomtatót...

Valószínű hogy nyomtatót kérek karácsonyra. Milyet érdemes venni? Érettségire készülök most azért lett fontos. Többi info lent

Figyelt kérdés
Szóval, egyrészt érettségi miatt is kell, másrészt meg képet nyomtatni ,egyéb dolgok nyomtatására. Tudjak vele színesen is nyomtatni(képek miatt) . Van annyi típusú, fajtájú hogy nem tudom melyik a legjobb választás. Árban olyan 15ezer körül gondoltam szerintem otthonra ennél komolyabb nem kell. És ezen belül tintasugaras a jo vagy lézeres meg mittudomén milyen fajta van még+ márka legyen megbízható. Köszi 18/F
2009. nov. 28. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Tintasugaras: olcsó, de gyakran kell benne festékpatront cserélni, gyakran beszárad a nyomtatófej, és akkor maszatol, nem nyomtat rendesen, állandóan tisztogatni kell, ha egy szín kifogy nem nyomtat semmit, utángyártott patronnal vagy működik vagy nem.

Lézer: a fekete olcsó, a színes többe kerül, de nem szárad be, lényegesen többet tudsz egy tonerrel nyomtatni mint egy tintasugarassal egy patronkészlettel. A tonerek utántöltése nem olcsó de kb. fele mintha új gyárit veszel.

Hosszú távon a lézer megbízhatóbb és kevesebbe jön ki egy lap (vagy kép) nyomtatása mint a tintasugarassal.

2009. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Akkor lézerest éri meg venni. Canon, hp megbízható? Erről a kettőről csak jót hallok.
2009. nov. 28. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Abból indulj ki mennyi pénzed lesz patront(tintasugarasba) vagy tonert(lézerbe) venni. Sokszor drágábbak mint a nyomtató maga!!! Érdeme tintasugarast is venni mert olcsó és ha rendszeresen használod NEM szárad bele a tinta továbbá NEM maszatol. Ha tintasugarast veszel mindenképpen tájékozódj hogy kapható e hozzá utángyártott patron!!! Ez nagyon fontos,mert sokkal gazdaságosabban nyomtathatsz utángyártott patronnal!! tapasztalat! Tehát a patronhoz válassz nyomtatót!
2009. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja még annyit fűznék hozzá,hogy nekem Canon Pixma ip1500-am van,3 éve hibátlan,egy fekete patron 350Ft egy szines 500Ft kb 40 színes oldalt nyomtatok ki ennyiből.Ettől olcsóbban nyomtatni? Ugyanmár.
2009. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!