Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretne valaki vásárolni...

Szeretne valaki vásárolni holnap (Dec 22) vásárolni az Euronics Sugárban lévő áruházában az Örs Vezér terén?

Figyelt kérdés
Vettem egy terméket és nem lett jó nekem, de viszont másfajta nincs benne, és ha csak levásárlási papírt adnak csak akkor azzal én nem tudok mit kezdeni :S Ha valaki meg vásárolna elcserélhetnénk a pénzt a papírra úgy hogy egy ezres váltási költséget levonhat magának :) A termék ára 14 ezer volt.

2013. dec. 21. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Írd le magyarul, hogy mit vettél és mi a faxra cserélnéd?


Papírra? Egy húszezres is papír... Valakinek...

2013. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A levásárlási igazolást pénzre... de ezt szerintem igencsak világosan leirtam. Az meg tök8 mit vettem mert ugyis visszadom a boltnak...
2013. dec. 21. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:

"és ha csak levásárlási papírt adnak csak akkor azzal én nem tudok mit kezdeni :S"


Én igazából ezt nem értettem... Van nekik gondolom telefonszámuk, nehogy azt várd már, hogy mi keressük meg, de tessék b+


1/398-8449


budapest13@euronics.hu


3 napig visszaveszik elvileg és visszafizetik. Ezt a kérdést utána kéne feltenni...

2013. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért ennyire nem vagyok hülye -.-" felhívtam telefonon őket és a nő azt mondta hogy megnézik a terméket holnap és valószinüleg levásárlási papírt fogok kapni..
2013. dec. 21. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!