Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mechanikus futógép az nagyon...

Mechanikus futógép az nagyon rossz az elektromoshoz képest?

Figyelt kérdés

Elképzelni nem tudom hogyan működik. Azt értem, hogy lábbal kell hajtani, de hogy hogyan forog a szalag rajta, számomra rejtély.

Jók az ilyen futógépek egyáltalán? Valakinek van tapasztalata vele? Nekem nincs pénzem elektromosra de a mechanikusban meg nem bízok mert nem tudom milyen...


2009. nov. 25. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, én éppen csak kipróbáltam de azóta utánanéztem, és senki nem ajánlja a mechanikust. Egyszerűen mondva futni nemigen lehet rajta, max intenzív ütemben gyalogolni, persze ekkor is fogni kell a kapaszkodót, mert a lábaddal hajtod a szalagot. Teljesen természetellenes. Az elektromos futópadon (de erre is azt az infót szedtem össze, hogy legyen legalább 3-4 KW-os legyen) teljes tempóban lehet futni, de ehhez is gyakorlat kell. Van a jobbakon egy kis csíptető amit a nadrág széléhez lehet csíptetni. és ha "elvisz" a szalag ez leállítja a motort.

És fitneszklubban nem gondolkodtál? Mert az elektromos tényleg nagyon drága, érdemes inkább havonta kiadni azt a 4-6 ezer forintot.

2009. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!