Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ipad mini vagy sima ipad?...

Ipad mini vagy sima ipad? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
érveket! előre is köszönöm

2013. dec. 18. 17:15
 1/5 anonim válasza:
iPad Air
2013. dec. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik 8col,másik 9.7,döntsd el milyen méretre van szükséged,nincs olyan hogy melyik a jobb
2013. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hááát, eddig azt mondtam volna, hogy mini. A 4 túl nagy volt és nehéz, széles kerettel, nekem nem tetszett (persze tudom, hogy elsősorban a tudása számít, de nálam a hordozhatóság is). Szóval minire szavaztam volna.

Az Air viszont annyira brutálisan szép, nincs vastag kerete, nagyon könnyű, hogy úgy néz ki, én is őt választom :)

2013. dec. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az iPad minire szavaztam. Abból a retinásat vettem mert gyönyörű képe van. Nekem számított a hordozhatóság és a súly, az hogy egy kézzel meg tudom fogni. Nem bántam meg, így 4 nap használat után :)
2013. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az Airt vettem. Szerintem az Air mellett a mini nagyon eltörpül (szó szerint:). Eddig a 10"-t nagyon nagynak találtam, de most kiderült, hogy csak a súly és a vastag keret miatt. A vékonyabb és könnyebb Air pont ideális, a kijelzőméret nagyon kényelmes, jobb rajta olvasni, játszani s filmet nézni, mint 8 colon. Nekem a hordozhatóság sem probléma, épp az előbbiek miatt.

Tegnap, mielőtt megvettem, nézegettem a minit is, de nagyon kicsi volt :( Úgyhogy inkább Airt vettem - bár baromi drága. Mivel a 16 GB az semmi (pláne, hogy csak 12-13-használhatsz fel belőle), 32 GB-osat érdemes venni. Persze piszkosul drága, de én már most rátoltam vagy 10 GB-ot, pedig 1 napja van meg :D

2013. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!