Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná részletese...

Valaki elmagyarázná részletesen hogy mi is a wi-fi? Mármint tudom hogy mi az, csak hogy mennyiért lehet venni, havonta fizetni kell meg ilyenek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 17. 13:16
 1/8 dirtboy ***** válasza:

a wi-fi egyszerűen fogalmazva a vezetékes netet levegőbe sugározza neked hogy egyéb készülékkel be tudd fogni.

ha van egy számítógéped,fizeted a netet ami vezetéken be van rá kotve akkor veszel egy routert és az az antennáján keresztül bizonyos hatós távolságon belül továbbítja a netet így pl telefonnal fel tudsz rá csatlakozni.

ettől egyszerűbben nem tudom leírni,remélem érthető.


routert kaphatsz már kb 4500ftért.

2013. dec. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mégsem tudod :D


Nincs ezzel semmi baj. Nagyon leegyszerűsítve a wi-fi vezeték nélküli adat továbbítást tesz lehetővé. Pl, hogy a laptopodat az internethasználathoz ne keljen kábellal összekötni a modem-al.(az meg mi ugye?:) Alapvetően ingyenes nem kell fizetni a használatért csak a wi-fi routert kell megvenni, és csatlakoztatni az internet szolgáltatásodhoz ami fizetős. De ha pontosan leírod mire akarod használni otthon a wi-fit akkor konkrét választ kapsz.

2013. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Táblagépet szeretnék venni, ezért kérdeztem :) A wifit havonta kell fizetni?
2013. dec. 17. 20:17
 4/8 dirtboy ***** válasza:

a wi-fiért nem kell csak egyszer fizetni akkor mikor megveszed,a wi-fi az a készülék ami levegőbe szórja a jelet.

neked csak a netet kell fizetni továbbra is mint ahogy eddig is tetted,azért hogy wi-fivel /levegősíted/ a netet nem kell külön fizetned.

2013. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. dec. 20. 20:32
 6/8 A kérdező kommentje:
és akkor lehet ugyanannál a szolgáltatónál maradni aminél eddig voltam?
2013. dec. 20. 20:32
 7/8 P.O.C. ***** válasza:
Lehet.
2013. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

Ez az ábra hátha megvilágítja, mi a feladata egy Wi-Fi router -nek (ha mégse, ennél érthetőbben már nem tudom):

[link]

2013. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!