Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik márkájú...

Szerintetek melyik márkájú laptop a legjobb?

Figyelt kérdés
lenovo,acer,asus,samsung,msi...vagy más?
2013. dec. 16. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Asus,Samsung,HP,Toshiba
2013. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dell!


Nem hiába veszik a cégek a Dell laptopokat. Céges használat mellett (napi 9-10 óra folyamatos üzem), esetén is kibírnak 3-4 évet. Nálunk 3 év után szoktuk cserélni őket, de legtöbb esetben az elfáradt akkumulátoron kívül semmi gondja nincs.


Nem vagyok biztos benne, hogy a többi, "olcsóbb", ismert márka bírná ezt a terhelést.

2013. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy 7 éves IBM-em volt, irodai használatra szánva... Arra bármi jó. Bár kétségtelen, hogy irodában a legjobb a Dell, de, ha másra akarod használni, akkor még a Fujitsu is jobb..

Samsung kicsit túlárazott, az Asus, az Acer, meg a Lenovo ideális, MSI..... Hm...

2013. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát...én azt mondom, hogy "irodai" használatra való egy laptop. Játszani egyikkel sem lehet igazán. (Alienware kivétel, 500.000-1.5 millió ft) Amik megbirkóznak a 3-4 éves játékokkal, azok sok-sok 100.000 Ft-ba kerülnek, és ha szerencséd van, akkor nem kapcsol ki (túlmelegszik), ha meghajtod valami izmosabb játékkal.


Ha játszani akarsz, akkor egy játékra gagyi laptop árából rakj össze egy izmos asztali gépet, minden extrával.


Szóval fontos szempont,hogy mire akarod használni. Ha játékra, akkor egyik sem jó igazán.

Ha netezni, filmez nézni, akkor bármelyik jó.


Ha fontos a megbízhatóság, mert dolgozol vele, akkor Dell.

2013. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem dell-em van, 4 eve es nem jo mar az akkumulatorja, se a toltoje es mar nagyon lelassult...
2013. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az akksi elfáradása természetes, minden laptopnál.

Az,hogy lassú, az viszont nem a gép hibája. Megérdemelne egy újratelepítést-

2013. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!