Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudom feltenni az...

Miért nem tudom feltenni az új gépemre a win7-et? A régi gépemre simán felment mindig gond nélkül.

Figyelt kérdés
Vettem egy új számítógépet. Asrock típusut. Vettem új hdd-t is bele. Elkezdtem telepíteni a win7-et, (ultimate) mindegyik verziót kipróbáltam, és miután feltelepül, és kiírja az üdvözüljük képernyőt, leáll, és folyamatosan újraindul. Szerintetek mi a hiba? Mivel tudom megcsinálni hogy rendesen fel tudjam tenni az oprendszert, és bootoljon is be.
2013. dec. 11. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet az oka, de ha új gépet vettél szerintem inkább windows 8-ra vágyik...

nem rég csináltam 1 lap top-ot, amire bármit rakhattam volna, de csak a win8-t támogatta... win 7-l semmi nem működött rajta.

2013. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szervízbe tettek rá win7-et csak nemtudom hogy csinálták. viszont ha másik hdd-re akarok telepíteni nekem nem engedi
2013. dec. 11. 12:59
 3/12 A kérdező kommentje:
Volt rajta win8, de azt letörölték.
2013. dec. 11. 13:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Tegyél rá win 8-t

másik winyora meg 2 okból nem telepíthet.

1. van rajta adat

2. lehet dinamikus lemez, alaplemezzé kell konvertálni

2013. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
win8-am nincs de az nem is kell, mert szinte semmilyen driver sincs hozzá. win7- van fent az egyik hdd-n, viszont egy másikra is szeretném feltelepíteni, és az asztal előkészítése után leáll és folyamatosan újraindul mintha nem is lenne rajta oprendszer. alapértelmezetté hogy kell tenni? megformáztam telepítéselőtt a lemezzel, de akkor ez nem elég?
2013. dec. 11. 18:46
 6/12 anonim ***** válasza:

javaslom, hogy próbáld meg újratelepíteni a windows 7-t

mind a 2 winyot formázd

ha az egyikre felment a win 7 és elindult

így lehet megnézni, hogy alaplemez e vagy sem

start - vezérlőpult - felügyeleti eszközök - számítógép kezelés - lemezkezelés

ott felsorolja az egységeket és a Típus résznél ha Alaplemez van, akkor lehet rárakni windows, ha az egyik Dinamikus-t ír akkor arra nem lehet

úgy lehet visszakonvertálni alaplemezzé hogy:

Kötet törlése - ok ok ok - új kötet - bla bla bla

és ott is lesz.

De szerintem csak windows hiba lesz, újratelepítés után kiderül majd.

2013. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem, és azt írja alaplemez, viszont rendszerindító is van a partíción amin a win7-em fut, de amit én telepítettem fel azon nincs. ezt szervízbe tették fel és ez jó, de érdekes módon régebbi típúsú gépbe rögtön felment minden baj nélkül. itt most megakadtam
2013. dec. 11. 18:59
 8/12 A kérdező kommentje:
Egy másik gépen ugyanebbe botlottam, és szervízbe megcsinálták, de nem mondták el hogyan. Viszont nem akarom folyton odacipelni mikor van lemezem.
2013. dec. 11. 19:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Így látatlanba nem igazán tudok én sem segíteni, ha előttem lenne a gép, szerintem könnyedén megtudnám csinálni.
2013. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs egy pc guru ismerősöd sem aki tudna segíteni?
2013. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!