Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van-e olyan program amivel...

Van-e olyan program amivel verset vagy zenét tudok szerkezteni? Pl:beirok szavakat és abból összerak egy rímelő modatot vagy beirok egy pár mondatot és összerakbelőle egy zenét.

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Zeneszerkesztő tutti van de az első elég érdekes, én még nem találkoztam ilyesmivel viszont remek ötletnek tartom mivel már tudnak programozni mesterséges intelligenciát.



Intelligens tanítható chatprogrammal már találkoztam ami nem netes hanem egy sima dos-os program, és a válaszaidat eltárolja és megjegyzi milyen dolgokat szeretsz illetve mi érdekel és mi nem és ezt a nevedhez társitja amilyen néven bemutatkozol neki, lényegében ha ötvözik ezt egy beszédfelismerővel illetve szövegfelolvasó szoftverrel akkor akár dumálhat is az ember a saját gépével :P

2009. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De tudnátok egy linet adnni hogy honnan lehet letölteni?
2009. dec. 7. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!