Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen multimedia lejátszót...

Milyen multimedia lejátszót vegyek?

Figyelt kérdés

kellen egy multimedia player, ami visz minden formátumot,elegem lett hogy szórakozni kell a filmekkel...

árban kb 15e a max.Lan,hdd lejátszás,usb legyen rajta,(söt torrentet is láttam BT downloader t egész pontosan) lehetöleg 1080p legyen illetve ha még wifi lenne benne akkor annak is örülnék,de az elsődleges szempontom hogy VIGYEN MINDENT!

válaszotokban kérnék árat és lejátszó tipust.

köszönöm.


2013. nov. 30. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

mindent...akkor HTPC, de az nem 15e!


Nekem egy WD Tv Live van, mindent nem játszik le, de az elérhető, gyakori formátumokat szépen viszi. (de ez is több volt 15-nél)

2013. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán egy androidos "tévé okosító". De hogy ezekből melyik az, ami stabilan működik, nem tudom. Ebből sem a legolcsóbbra vadásznék, inkább 20 felett. Ennek gyakorlatilag korlátlanok a lehetőségei, bármit lejátszik, tehető rá torrent kliens, stb.

Például:

http://www.youtube.com/user/tvokosito?feature=watch

2013. dec. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ez lenne az a htpc?

[link]

18 körül van.

2013. dec. 1. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:

A HTPC a Home Theater PC /házimozi számítógép/, egy fogalom, tulajdonképpen egy komplett számítógép médialejátszásra, általában lapos, erősítő szerü dizájnos házban.

Lehet készen is kapni, de ugyanúgy össze is állítható, építhető mint egy normál PC. Windows vagy Linux oprendszer, és ezen egy médiacenter program.


[link]


A legdrágább megoldás, de ez tényleg mindent lejátszik.

(kérdés, tényleg szükséges-e minden lejátszása, vagy elég egy médialejátszó az általános, gyakori formátumokhoz)

2013. dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!