Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri megvenni a...

Szerintetek megéri megvenni a Tescoban most 11 990 ft ért Myaudio 704 O tábla gépet? Van még 1 Myaudio 704 T tábla PC 17 990 ft igaz ez 2 magos! Szerintetek megérné ezek kozül vlmelyk?

Figyelt kérdés
V ajánlanátok ilyen 20 000 ft körüli táblagepeket? Ami azért em akadozik tulságosan!? :)
2013. nov. 26. 09:25
1 2
 11/13 anonim válasza:
Igen, 32GB-ig bővíthető, rákérdeztem supporton. Úgyhogy vettem egyet belőle. Hát, tényleg van rajta egy-két nem kívánatos app (Game a day, 1Mobile Market pl.), annyira viszont nem értek a kütyükhöz, hogy újrategyem a rendszert. Azt sajnálom, hogy Link2SD-vel (sem) lehet áttenni az alkalmazásokat külső SD-re, így szűkös a feltelepíthető appok száma, hamar elfogy a hely. Rootolni kellene a készüléket, de mint írtam, nem értek hozzá, elszúrni nem akarom, ezért marad így.
2013. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Azt hol látni, hogy az akksija 3400-as? Az oldalukon 2200mAh van feltüntetve, a dobozon/leírásban semmi erre vonatkozó adat.
2013. dec. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem is 704 t-m van és hát olyanokat csinál hogy ujrainditásnál kikapcsolasnal nem mindig ritkan de torlodik minden adat inkabb wayteq xtab s7-et 25000 ft 4 magos 1 gb ram 8 gb tárhely
2014. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!