Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy 8gb-s iphone 4-em es...

R-chee96 kérdése:

Van egy 8gb-s iphone 4-em es cserelnem xboxra+meg s4-re. Mit tegyek megeri elcserelni?

Figyelt kérdés
Lattam a jofogas.hu oldalon egy xbix 360-at. Ez volt hozza irva:Eladó xbox360 jó állapotban: HDMI kimenet USB csatlakozó 60 GB HDD Játékok: Far cry 3 Far cry 2 Need for Speed Carbon Assasin's Creed 2 Resident Evil Battlefield 2 Forza Motorsport A gép ára 45000 A játékok ára 18000/ 7 db Rairtam, hogy csere iphone 4-re (8gb) +fizet 20-at. Azt mondta, hogy fizetni nem tud, de ad egy samsung galaxy S4-et, de annyi a baja, hogy nem lehet vele hivni. (azt en nem szoktam amugy se, csak jatszani, zebethallgatni. ) Tehat akkor ad egy xboxot 8eredeti jatekot+galaxy S4-et. Mit tegyek? Megeri elcserelni? Valaszokat koazonom!

#Csere-bere4
2013. nov. 24. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Csakis személyesen, lehet, hogy a telefon klón!


Mindenképpen ellenőrizd.

2013. nov. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben.koszonom.de honnan lehet tudni hogy klon?
2013. nov. 24. 09:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha jobb minosegu akkor csak lapozgatsz a menubee...
2013. dec. 2. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!