Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti melyiket választanátok ha...

Ti melyiket választanátok ha még egyiketek sincs? Laptop vagy okostelefon?

Figyelt kérdés

És miért?

22F


2013. nov. 21. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:

okostelo.

olyan mint egy kis szamitogep ami elfer a zsebedbe. de nem ilyen olcsobbak, azok vackok, vegyel dragabban, es tokeletes lesz. (bocs hogy ekezet nelkul irok, telon vagyok)

2013. nov. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ez két dologtól függ: mennyi pénzt szánsz rá, és hogy mire használnád?
2013. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Én a laptopot. Nekem nincs okostelefonom, de kb minden ismerősömnek az van, de egyikük sem használja többet, mint egy sima telefont, maximum ha unatkoznak játszanak valamit rajta.

Mindig arra vágytam, hogy az ágyamban is gépezhessek, és filmezzek.

2013. nov. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem i-Phone 4s van és telefonálásra használom a legkevésbé. Netezek, fotózok, játszom, zenét hallgatok én inkább okostelót választanék.
2013. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon függ az életmódodtól is.

Mondjuk ha egy helyen élsz, és van egy tápos asztali géped, akkor nincs szükséges laptopra. Ha nincs abszolút géped, vagy egy ezer éves lepra, netán egyetemista vagy, munkából adódóan folyton utazol, akkor célszerű egy laptopot szerezni.

Esetleg köztes megoldásként vegyél egy tabletet, billentyűzettel kiegészítve már elég jól ellátja az alap feladatokat, filmezhetsz, olyan szintű játékokra jó, mint egy okosteló.

2013. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
BP-i egyetemista (gépészmérnök) vagyok. Akármelyik is lesz, nem a leggagyibbat szeretném. 100e fölött, 200e alatt. Köszönöm az eddigi válaszokat, mennek a kezek. Jöhet még vélemény.
2013. nov. 21. 13:46
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és van normális asztali gépem.
2013. nov. 21. 13:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha egyetemista van akkor egyértelműen laptop, sokkal több hasznát veszed mint egy okostelefonnak
2013. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

A 11:27-es vagyok ha gépészmérnök vagy akkor a laptop talán nem annyira jó, mert gondolom sokat rajzoltok, számoltok, ahhoz meg laptop nem annyira hasznos. Egy tablet talán jobb választás lenne, ha veszel hozzá egy styluspent.

Az okostelefon lenne jó, hiszen telerakhatod zenével, játékkal, menetrenddel, meg hasonló okosságokkal, elektronikus jegyzetet is tudsz rá rakni!

Összességben: tablet: szerintem egy iPad mindent visz, nekem is az van :D Telefon: bár egy IPhone nagyon gyors meg minden, de az androidos társainak nagyobb a kijelzője, szóval: HTC One, baromi jól néz ki, Sony Z vagy Z1 mert ezeken van Walkman, és mert Sony. Mindegyik jelenlegi csúcsmobil, gyorsak és nagy a kijelzőjük. Bár mondhatnám a Samsung valamelyik csúcskészülékét is(Galaxy S4, vagy Note 3), de én nem szeretem a gyártót, így nem is ajánlom.

Remélem tudtam segíteni! :)

2013. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha 100-200 eft között akarsz vásárolni, belefér mindkettő. Veszel 120-140 eft-ért egy laptopot, meg 40-80 eft között egy okos telót.

Egyik sem lesz csúcskategória, de általános feladatot bőven ellátja mindkettő.

Sőt még akkor is, ha 80-100-ért veszed a lapost, 40-60ért a telefont. És akkor marad is pénzed.

Vagy veszel használtan garival, úgy egy kategóriával jobbat kapsz mindkettőből.

2013. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!